باسکول 60 تن

باسکول 60 تن مانند دیگر باسکول های جاده ای از سه بخش اصلی سازه باسکول یا پلتفرم، لودسل، اندیکاتور تشکیل شده است. سازه همان صفحه ای است که مانند یک پل طراحی شده و وسایل نقلیه به راحتی روی آن قرار می گیرند و از جنس فلز یا بتن است. این صفحه اندازه گیری به روی فونداسیون پیش ساخته و مطابق با نقشه اصلی باسکول قرار می گیرد، و لودسل ها درون آن جایگذاری شده اند.

طراحی فونداسیون های پیش ساخته توسط سازندگان باسکول های جاده ای مشکلات نصب این باسکول ها را به حداقل می رساند و از طرفی سرعت اجرای پروژه را بالاتر می برد، و خاک برداری محل نصب تنها کاری است که پیش از قرارگیری باسکول جاده ای انجام می گیرد. نصب و اجرای فونداسیون از مهمترین قسمت های باسکول های جاده ای است و تا 30 درصد در دقت اندازه گیری باسکول تاثیر می گذارد.

مشخصات باسکول 60 تن تریلی کش، از دو نظر بررسی میشود. از دیدگاه  سازه های مکانیکی یا صفحات پلتفرم باسکول که ابعاد آن  ۳ * ۱۶ هست یعنی طول باسکول ۶۰ تن ۱۶ متر و عرض آن ۳ متر است و همچنین از نظر قطعات الکترونیکی مورد نیاز در ساخت آنها، که مجموع آن، یک دستگاه توزین باسکول جاده ای را تشکیل می دهد.
باسکول ۶۰ تنی اشاره شده، در دسته باسکول های صنعتی، سنگین و جاده ایی قرار دارد.در کارخانه های مختلف با تولیدات متنوع، به صورت باسکول کفه ای یا موسوم به کفی و در باربری ها و پلیس راهها یا گمرکات، به شکل باسکول جاده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه اجرا و پیاده سازی باسکول 60 تن:

بعد از نیاز سنجی و تشخیص بهترین مدل اجرا و پیاده سازی باسکول ۶۰ تنی، توسط متخصصان و در برخی موارد با توجه به در خواست مشتری، نصب باسکول به صورت برجسته یا داخل گود اجرا می گردد.

کاربرد باسکول 60 تنی تریلی کش:

باسکول های ۶۰ تنی تریلی کش، تقریباً هر مکانی که کارخانه، پروژه عمرانی، کشاورزی، صنعت دام و طیور و گمرکات و حمل و نقل بین المللی باشد، کاربرد فراوان دارد. پشتیباتی و سئو توسط آوین نت