باسکول 60 تن

باسکول 60 تن مانند دیگر باسکول های جاده ای از سه بخش اصلی سازه باسکول یا پلتفرم، لودسل، اندیکاتور تشکیل شده است. سازه همان صفحه ای است که مانند یک پل طراحی شده و وسایل نقلیه به راحتی روی آن قرار می گیرند و از جنس فلز یا بتن است. این صفحه اندازه گیری به روی فونداسیون پیش ساخته و مطابق با نقشه اصلی باسکول قرار می گیرد، و لودسل ها درون آن جایگذاری شده اند.

طراحی فونداسیون های پیش ساخته توسط سازندگان باسکول های جاده ای مشکلات نصب این باسکول ها را به حداقل می رساند و از طرفی سرعت اجرای پروژه را بالاتر می برد، و خاک برداری محل نصب تنها کاری است که پیش از قرارگیری باسکول جاده ای انجام می گیرد. نصب و اجرای فونداسیون از مهمترین قسمت های باسکول های جاده ای است و تا 30 درصد در دقت اندازه گیری باسکول تاثیر می گذارد.

مشخصات باسکول 60 تن تریلی کش، از دو نظر بررسی میشود. از دیدگاه  سازه های مکانیکی یا صفحات پلتفرم باسکول که ابعاد آن  ۳ * ۱۶ هست یعنی طول باسکول ۶۰ تن ۱۶ متر و عرض آن ۳ متر است و همچنین از نظر قطعات الکترونیکی مورد نیاز در ساخت آنها، که مجموع آن، یک دستگاه توزین باسکول جاده ای را تشکیل می دهد.
باسکول ۶۰ تنی اشاره شده، در دسته باسکول های صنعتی، سنگین و جاده ایی قرار دارد.در کارخانه های مختلف با تولیدات متنوع، به صورت باسکول کفه ای یا موسوم به کفی و در باربری ها و پلیس راهها یا گمرکات، به شکل باسکول جاده ای مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه اجرا و پیاده سازی باسکول 60 تن:

بعد از نیاز سنجی و تشخیص بهترین مدل اجرا و پیاده سازی باسکول ۶۰ تنی، توسط متخصصان و در برخی موارد با توجه به در خواست مشتری، نصب باسکول به صورت برجسته یا داخل گود اجرا می گردد.

کاربرد باسکول 60 تنی تریلی کش:

باسکول های ۶۰ تنی تریلی کش، تقریباً هر مکانی که کارخانه، پروژه عمرانی، کشاورزی، صنعت دام و طیور و گمرکات و حمل و نقل بین المللی باشد، کاربرد فراوان دارد.

باسکول های دیجیتالی 60 تن ، به سه صورت می باشند
1- تمام فلز
2- بتن فلز و بتنی
3- بتن آرمه
باسکول های دیجیتالی 60 تن به تریلی کش هم موسوم می باشند
باسکول های 60 تن و 50 تن در انواع  : پیش ساخته یا بتن آرمه یا بتنی پیش ساخته ، فلزی یا تمام فلز ، نیم بتن نیم فلز، تولید و ساخته می شوند اجزا و موادی که در ساخت باسکول بکار می روند در تعیین قیمت نهایی باسکول بسیار تاثیرگذار می باشند.

اجزای باسکول دیجیتال جاده ای عبارتند از

– قسمت فوقانی باسکول
– تجهیزات مکانیکی
– تجهیزات کمکی یا پلاتفرم

باسکول های دیجیتال 60 تن یا 50 تنی به دو صورت اجرا و نصب می شوند
1-باسکول روی زمین ( پلیس راهی )
2- باسکول داخل گود (هم سطح )

باسکول پیش ساخته بتن آرمه که به آن باسکول دیجیتال جاده ای هم می گویند ، در آن قطعات الکترونیک مانند لودسل و مخلوط بتن بکار می رود این نوع باسکول ها در ظرفیت های 50 تنی و 60 تنی می باشند که از نوع باسکول 50 تنی آن برای وزن کشی کامیون و از نوع باسکول 60 تنی آن برای وزن کشی تریلی استفاده می شود. باسکول پیش ساخته بتن آرمه در کارخانه تولید می شود لذا علاوه بر تولید هزینه حمل بار نیز به آن اضافه می گردد اما این نوع باسکول ها در زمان کمی آماده می شوند .در حال حاضر کارامد ترین و مناسب ترین نوع باسکول 60تنی تریلی کش به لحاظ قیمت باسکول 60 تن بتن فلز با ابعاد 16 در 3 متر و با تعداد 6 یا 8 عدد لودسل می باشد.

کاربرد آسان و وسیع باسکول های 60 تن جاده ای و 50 تنی باعث شده است که این باسکول ها از محبوب ترین و پر کاربردترین باسکول های ساخته شده باشند.امروزه با پیشرفت دانش، وسایل زیادی برای راحتی و آسایش زندگی و کسب و کار به وجود آمده است. از جمله این وسایل و دستگاه ها می توان باسکول های جاده ای یا سنگین را نام برد. سهولت استفاده ی باسکول های 60 تن و 50 تنی دیجیتال جاده ای در صنعت و تجارت، باعث کاربرد گسترده ی این باسکول ها نسبت به باسکول های قدیمی شده است. سرعت و دقت اندازه گیری این دستگاه ها باعث شده است که این باسکول ها در جاده ها و سایر اماکن مورد استفاده قرار بگیرند. این باسکول ها در انواع مختلفی تولید می شوند و کارایی خاص خود را دارا هستند.کاربرد انواع باسکول های جاده ای، موجب راه اندازی بیشتر این محصولات در سراسر ایران شده است.کاربرد باسکول جاده ای، در توزین انواع کالا ها از جمله مایعات، گازها و جامدات بر هیچ کس پوشیده نمیباشد.
پشتیباتی و سئو توسط آوین نت