لودسل چیست؟

لودسل یك نوع حسگر الكترونیكی برای اندازه‌گیری وزن و نیرو است که با اعمال نيرو بر روي آن يک سيگنال الکتريکي ضعيف روي سيم هاي خروجي آن نمایان ميشود .به بیان دیگر این محصول یک مبدل هستند که نیرو و فشار را به سیگنال های الکتریکی استاندارد تبدیل میکند و انواع مختلفی مانند كششی، خمشی، فشاری و پیچشی ساخته شده است.

لودسل ( Load cell ) چیست؟

این محصول برای اندازه‌‌گیری نیرو در كارخانه های مختلف وهمچنین اندازه‌گیری كشش كابل‌‌ها و كشش نخ در كارخانه های نساجی و سایر صنایع استفاده می‌گردد.برای نصب و داشتن سیستم توزین پایدار احتیاج به پایه و نگهدارنده لودسل داریم كه طراحی و ساخت مانتینگ یک لودسل، کاری تخصصی می باشد که با توجه به مورد استفاده ی آن متفاوت است. پارامترهای مشخصه یک لودسل عبارتند از :

1. ظرفیت  2. نوع  3. میزان اهم ورودی و خروجی 4. میزان ماکزیمم میلی ولت خروجی به ازای تغذیه 1 ولت . 5. حد دمایی کار کرد 6. میزان خطا بر حسب درصد 7. اندازه فیزیکی 8. نحوه نصب و اعمال نیرو 9. کلاس دقت 10. شرکت سازنده

لودسل ها دارای شکل ظاهری متفاوت و همچنین ظرفیت های گوناگونی هستند و می توانند بر مبنای این ویژگی ها کارایی های متفاوتی نیز داشته باشند. لودسل یک حس گر قوی است که نیروهای وارده بر باسکول را به دقت اندازه گیری می کند و از طریق نمایشگر آن را نمایش می دهد. مجموعه توزین سپاهان ارائه دهنده این محصول و انواع باسکول ها آماده ی خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. کیفیت حق شماست ما سعی بر آن داریم تا بهترین ها را به شما عرضه کنیم.

ارائه بهترین لودسل باسکول

ویژگی های که میتوان برا آن معرفی نمود :

  1. تعیین با دقت وزن و نیروی به کار رفته بر روی باسکول
  2. دارای قالبی دیجیتالی
  3. دارای حسگر بسیار پیشرفته
  4. قابل استفاده برای باسکول هایی با ظرفیت بالا

This post is also available in: English